DÜĞÜN SALONLARINA KORONA BASKINI
Yukarı

DÜĞÜN SALONLARINA KORONA BASKINI

DÜĞÜN SALONLARINA KORONA BASKINI
Bu içerik 159 kez okundu.

Batman Belediye Zabıtası düğün sezonunun başladığı günden bu yana Batman'da bulunan düğün salonlarına ani denetimlerine ara vermeden devam ediyor.

16-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında ilimizde bulunan 59 düğün salonunda 9 kişiden oluşan üç ekip tarafından yapılan eş zamanlı denetimlerde düğün davetlilerinin, Covid-19 salgın sürecinde mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi.

Ekipler, girişte el dezenfektanı, ateş ölçer, masalar arasındaki mesafe ve masalarda oturan kişi sayısı, salonlarda bilgilendirici afiş, her masaya el dezenfektanı, maske ve hijyen kurallarının yanı sıra halay çekilmemesi, düğün salonlarında sosyal mesafe kurallarına uyulması ve en geç saat 22.00'ye kadar müsaade edildiği yönünde bilgilendirmede bulundu. Yapılan denetimlerde işyeri sahiplerine eksikliklerin giderilmesi konusunda uyarıda bulunan ekiplere düğün sahiplerinden de destek geldi. Batman genelinde yapılan eş zamanlı düğün salonu denetimlerine Batman Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri de destek verdi.

Etiketler:
Sende Yorumla...