KORONASAVAR İLE KORUNUYORLAR
Yukarı

KORONASAVAR İLE KORUNUYORLAR

KORONASAVAR İLE KORUNUYORLAR
Bu içerik 2799 kez okundu.

Gercüş ilçe Belediye Başkanı Gündüz Günaydın'ın da kullandığı korona savar isimli madde içerdiği iddia edilen boyunluk Gercüş'te birçok kişi tarafından kullanılıyor.   

İstanbul'da yaşayan Batmanlı bir iş adamının Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın ve çevresine gönderdiği boyunluğun korona virüse karşı koruduğu iddia ediliyor. Japon malı olan ve üzerinde Japonca yazılar bulunan boyunluğun içinde tuza benzer bir madde var. Bu boyunluğu takan kişi virüsü taşıyorsa bile bu boyunluk sayesinde virüsün başkasına bulaşmasını önlediği iddia ediliyor. Yine aynı şekilde bu boyunluğun dışarıdan gelen virüsten de koruduğu iddia ediliyor.

"BAKANLIK KURALLARINA DA UYUYORUZ"

İsimi bilinmeyen ve korona savar isminin verildiği bu boyunluğun aktif etki süresi 40 gün olduğunu söyleyen Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın; "İçinde ne olduğunu bilmiyoruz. Çok sevdiğimiz değer verdiğimiz İstanbul'da yaşayan Batmanlı bir iş adamı arkadaşımız bize hediye etti. Sağlık Bakanlığımızın kuralları doğrultusunda Maske, Sosyal mesafe ve Hijyen kurallarını ihmal etmeden bu boyunluğu da takıyoruz" dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...