İKİ SANİYE İÇİN LİNÇ EDİLDİLER
Yukarı

İKİ SANİYE İÇİN LİNÇ EDİLDİLER

İKİ SANİYE İÇİN LİNÇ EDİLDİLER
Bu içerik 532 kez okundu.

15 Temmuz Gazisi Batman Emniyet Müdürlüğü personeli Eren Erken'in düğün merasimine katılan Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin ve Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, iki saniyelik hatıra fotoğrafı çektirmek için çıkardıkları maske nedeniyle linç edildi.

Sözcü gazetesinin, "Düğüne katılan Vali Hulusi Şahin maske takmadı, gelin ve damatla maskesiz fotoğraf çektirdi, Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ise, sosyal mesafeye uymadı, kol kola halaya durdu" haberi Batman'da büyük tepki çekti.

VALİ VE MÜDÜRE DESTEK YAĞDI

Sosyal medyada Vali ve Emniyet Müdürüne destek mesajları yağarken, bahse konu düğüne katılan Vali ve Emniyet Müdürünün düğün merasimi boyunca maskeli oldukları, gelin ve damatla hatıra fotoğrafı çektirmek için iki saniyeliğine Valinin maskeyi çıkardığı ve tekrar taktığı görünüyor.

SEVGİ PANKARTLARI ASILDI

Art niyetli yapılan haber sonrası Batmanlı vatandaşlar Vali ve Emniyet Müdürüne destek amaçlı fotoğraflar astı. Kentin işlek cadde ve sokaklarına asılan Vali ve Emniyet Müdürünün fotoğraflarının altına da "İyiki Varsınız" yazısı yazıldı. (Fırat Turğut)

Etiketler:
Sende Yorumla...