AÇIK HAVA SİNEMA GECELERİNE DAVETLİSİNİZ
Yukarı

AÇIK HAVA SİNEMA GECELERİNE DAVETLİSİNİZ

AÇIK HAVA SİNEMA GECELERİNE DAVETLİSİNİZ
Bu içerik 114 kez okundu.

Düzenlediği Arabalı Sinema Geceleri etkinliği ile büyük beğeni alan Belediye, Açık Hava Sinema Geceleri programıyla etkinliklerine kaldığı yerden devam edecek.

Covid-19 tedbirleri kapsamında sinema salonlarına gidemeyen vatandaşlar için sinema etkinlikleri düzenleyen Belediye; Su Parkı, Millet Bahçesi ve Şerzan Kurt Parkında sosyal mesafe kuralları gözetilerek açık havada sinema gösterimleri düzenleyecek.

Gültepe Mahallesi Su Parkı’nda 28 Ağustos Cuma akşamı Bizim İçin Şampiyon, 29 Ağustos Cumartesi akşamı 7. Koğuştaki Mucize ve 30 Ağustos Pazar akşamı Mucize 2 filmi saat 20.00’da sinemaseverlerle buluşacak.

Bahçelievler Mahallesi Millet Bahçesi’nde 4 Eylül Cuma akşamı Bizim İçin Şampiyon, 5 Eylül Cumartesi akşamı 7. Koğuştaki Mucize ve 6 Eylül Pazar akşamı Mucize 2 filmi saat 20.00’da gösterimleri yapılacak.

Karşıyaka Mahallesi Şerzan Kurt Parkı’nda 11 Eylül Cuma akşamı Bizim İçin Şampiyon, 12 Eylül Cumartesi akşamı 7. Koğuştaki Mucize ve 13 Eylül Pazar akşamı Mucize 2 filmi saat 20.00’da gösterimleri yapılacak.

Covid-19 salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralları çerçevesinde sandalyeli olarak ücretsiz gerçekleştirilecek olan Açık Hava Sinema Geceleri etkinliğine tüm halkımız davetlidir.

Etiketler:
Sende Yorumla...