VİRÜSLE MÜCADELE SABOTE EDİLİYOR
Yukarı

VİRÜSLE MÜCADELE SABOTE EDİLİYOR

VİRÜSLE MÜCADELE SABOTE EDİLİYOR
Bu içerik 319 kez okundu.

Batman Valiliği bazı gazetelerde Batman Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ile ilgili düğünde halay çekti haberi ile ilgili haberin, Batman’da virüsle mücadeledeki çabaların sobote etmeye yönelik olduğunu bildirdi.

Konuyla ilgili Valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “24 Ağustos 2020 tarihli bazı gazetelerde yayınlanan ‘Harita Kıpkırmızı ama.. Vali Genelgeyi Deldi, Emniyet Müdürü Halay Çekti’ haberi ile ilgili kamuoyunu aydınlatma bakımından aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ‘Valimiz 21 Ağustos tarihinde 15 Temmuz Gazisi Kahraman Polis Memuru Eren Erken’in düğün törenine katılmıştır. Düğün töreni süresince maskesini sürekli takmış olduğu çekilen fotoğraflarda açıkça görülmektedir. Gelin ve damadın ricası üzerine Valimiz Hulusi Şahin’in sadece bir karede bir kaç saniyeliğine çekilen maskesiz görüntüsünün bilinçli bir şekilde servis edilmesi, art niyetli çevrelerin Batman’daki virüsle mücadele çabalarını sabote etme gayretlerinin bir tezahürüdür. “

Etiketler:
Sende Yorumla...