ARABALI SİNEMA GECELERİNE YOĞUN İLGİ
Yukarı

ARABALI SİNEMA GECELERİNE YOĞUN İLGİ

ARABALI SİNEMA GECELERİNE YOĞUN İLGİ
Bu içerik 150 kez okundu.

Batman Belediyesi, Covid-19 tedbirleri kapsamında sinema salonlarına gidemeyen vatandaşlar için açık havada arabalı sinema etkinliği düzenledi.

Covid-19 salgını nedeniyle kültür ve sanat etkinliklerine ara veren Belediye,  "Arabalı Sinema Geceleri" etkinliği düzenleyerek Şehirlerarası Otobüs Terminalinin yanındaki fuar alanında  sinema severleri ağırladı.

 Arabalı açık hava sineması konseptinde düzenlenen etkinlikte araçlar, akşam saatlerinde sinema ekranının önüne sıralandı.Fuar alanına kurulan dev ekranda ilk gece, "Bizim İçin Şampiyon" filmi gösterime sunuldu. Film öncesi alana gelen konuklara su, kağıt helva ve patlamış mısır ikram eden belediye sinemaseverlere eşsiz bir gece yaşattı.

ARABADA GÜVENLİ SİNEMA KEYFİ

 Şahsi aracıyla filmi izlemeye gelen Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, "Yaz sineması gelmiş dediler ben de oğlumla beraber izlemeye geldim. Eğer vatandaşlarımızın ilgisi artarsa çalışmalarımızı artıracağız. Pandemi ile beraber alışkanlıklarımız da değişiyor. Artık arabalarımızın içinde güvenli bir şekilde sinema keyfi yaşamak için buradayız. Tüm Batmanlıları arabalı film keyfine davet ediyoruz" dedi. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...