VALİ MUHTARLARI DİNLEDİ
Yukarı

VALİ MUHTARLARI DİNLEDİ

VALİ MUHTARLARI DİNLEDİ
Bu içerik 211 kez okundu.

Vali Hulusi Şahin, yapımı devam eden kamu yatırımlarını yerinde incelemek, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Kozluk ilçesine gitti.

İlçe hükümet konağı bahçesinde ilçe Kaymakamı Eyyüb Güngör ve ilçe kurum müdürleri tarafından karşılanan Valimiz,  İlçe Kaymakamlığına yeni atanan Eyyüp Güngür’ü ziyaret ederek, yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve kendisine başarılar diledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardında Kozluk 29 Ekim İlkokulu konferans salonunda düzenlenen ilçe muhtarlar toplantısına katılan Vali Şahin, Covid-19 tedbirleri konusunda muhtarlara uyarılarda bulunarak,  “Covıd-19 ile mücadelemiz devam ediyor. Batmanımızı bu salgından korumak için hepimize görev düşüyor. Mahalle muhtarlarımızın özellikle denetimlerde etkin rol almalarını istiyoruz. Bu anlamda muhtarlarımızın sorumluluklarını yerine getireceğine inanıyor, hijyen, maske ve sosyal mesafe’nin önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum” diye konuştu.

YATIRIMLARI İNCELEDİ

Konuşmanın ardından mahalle ve köy muhtarlarının sorun ve taleplerini dinleyen Vali Şahin, sorunların imkanlar ölçüsünde giderilmesi için ilgili kurum yöneticilerine talimat verdi. Daha sonra ilçede yapımı devam eden 50 yataklı öğretmen evi binası inşaatı, 20 derslikli Atatürk Ortaokulu binası inşaatı ve yapımı tamamlanan içinde İlçe Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası, Aile Sağlığı Merkezi, Sağlıklı Hayat Merkezi, 112 ASHİ ve 10 ünitelik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin olduğu sağlık kompleksinde incelemelerde bulunan Vali Şahin, yetkililerden yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...