HDP'NİN SİYASETİ HALKIMIZA TERS DÜŞÜYOR
Yukarı

HDP'NİN SİYASETİ HALKIMIZA TERS DÜŞÜYOR

HDP'NİN SİYASETİ HALKIMIZA TERS DÜŞÜYOR
Bu içerik 2110 kez okundu.

Kozluk Belediye Başkanı Ayhan Eren ve Bekirhan Belde Belediye Başkanı  Fırat Karabulut'un AK Parti'ye katılması üzerine Parti binasında tanıtım toplantısı düzenlendi.

Tanıtım toplantısı sonrası AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, açıklamada bulundu.  Belediye başkanlarının halka daha iyi hizmet için HDP'den istifa ettiklerini ifade eden Gür "HDP'nin bölgedeki siyaseti halkımıza ters düşüyor. HDP'nin belediyeciliği hizmet belediyeciliği değildir."  Belediye başkanlarımız kendi seçildikleri yörede halkına milletine daha iyi hizmet vermek için hizmetin adresi olan AK Partiyi tercih etmişlerdir.  Gün be gün büyüyen AK Partimiz,  belediye başkanlarımızın katılımıyla daha da güçlenmiş ve ailemiz gün geçtikçe daha da büyümektedir."dedi.

BU TERCİH SIRADAN BİR TERCİH DEĞİLDİR

Ak Partiye katılan Belediye Başkanlarının hemen ortak görüşü memlekete, millete hizmet etmek olduğunu anlatan Gür konuşmasını şöyle sürdürdü. "Kısır çekişmelerle ve içi boş siyasi düşüncelerle, ideolojik saplantılarla uğraşmak yerine kendi halkımızı ve milletimizi daha ileriye götürmek istiyoruz. Ve o nedenle AK Parti'yi tercih ediyoruz. Bu tercih sıradan bir tercih değildir. Bu tercih bir teveccühün bir gerçekliğin gün geçtikçe kabul gördüğünün bir göstergesidir. Zaman zaman müşahede ediyoruz. Bu teveccühü sulandırmaya çalışan kötü niyetli zihniyetteki insanları görebiliyoruz. Ve bunu maalesef sosyal medyada algı operasyonları ile gerçekleştiriyorlar. Son katılım ile birlikte şu bahaneye sığındılar. Sözüm ona belediye başkan adayları seçimi düzgün yapılmamıştı ve parti düzgün aday çıkarmamıştı. Şimdi bunun neresinden tutarsınız elinizde kalıyor. Bir defa bu partimize olan teveccühü gölgelemeyi amaçlamaktadır. İstedikleri kadar bahane üretsinler. Bu milletin partisi olan AK Partinin büyümesine engel olamayacaklarını deklare ediyoruz." (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...