KARI KOCAYI ÖLDÜREN ZANLI YAKALANDI
Yukarı

KARI KOCAYI ÖLDÜREN ZANLI YAKALANDI

KARI KOCAYI ÖLDÜREN ZANLI YAKALANDI
Bu içerik 365 kez okundu.

Siirt’te arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan silahlı kavgada Turan Uyanık ile eşi Pınar Uyanık’ı öldüren ve amca çocukları Fırat Uyanık’ı ağır yaralayan zanlı yakalandı.

Kurtalan ilçesi Kayabağlar Bölüktepe köyünde silahların da kullanıldığı kavgada, Turan Uyanık ve eşi Pınar Uyanık ile amca çocukları Fırat Uyanık ağır yaralanmıştı.

Turan Uyanık ile eşi Pınar Uyanık, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatlarını kaybetmiş, ağır yaralı amca çocukları ise, Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmişti.

Arazi anlaşmazlığı yüzünde karı kocayı öldüren ve bir kişiyi de ağır yaralayan zanlının yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtilen valilik açıklamasında, "M.U. isimli şahsın yakalanması için Siirt İl Jandarma Komutanlığı Batman İli Kozluk ilçesi Beybağ köyünde akrabasının evinde bulunduğu tespit edilmiş. Alınan adli arama kararına istinaden yapılan ev aramasında şüpheli şahıs olayda kullanıldığı değerlendirilen 2 adet av tüfeği ile yakalanarak gözaltına alınmıştır.” denildi. (İLKHA)

Etiketler:
Sende Yorumla...