COVİD GÖLGESİNDE KURBAN BAYRAMI
Yukarı

COVİD GÖLGESİNDE KURBAN BAYRAMI

COVİD GÖLGESİNDE KURBAN BAYRAMI
Bu içerik 262 kez okundu.

Valilik tarafından düzenlenen Kurban Bayramı kutlama programı, Vali ve Belediye Başkan Vekili  Hulusi Şahin’in katılımıyla Atatürk Parkı’nda yapıldı.  Koronavirüs  COVID-19 salgını nedeni ile Kurban Bayramı tüm yurtta olduğu gibi İlimizde de alınan önlemler çerçevesinde kutlandı.  Bayramlaşma programına; Vali Yardımcıları Tuğba Polat ve Muhammet Özyüksel, 21. Dönem Batman Milletvekilli Faris Özdemir, İl Emniyet Müdür Vekili İsmail Soyseven, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, AK Parti İl Başkanı Akif Gür, kamu kurum yöneticileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Bayramlaşma töreninde halkla bir araya gelen Vali Şahin, vatandaşlarla bayramlaşarak bayramlarını kutladı.  

GÖREV BAŞINDAKİ GÜVENLİK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

 Resmi bayramlaşma programı öncesi Şehit Yıldız Işılakça Polis Merkezini ve Bıçakçı Jandarma Karakolunu ziyaret eden Vali Şahin, burada görevli polis memurları ve jandarma personeli ile bayramlaştı. Emniyet ve jandarma personelinin bayramını kutlayan Vali Şahin, suçla mücadelede güvenlik personelinin çok başarılı hizmetler yaptığını belirterek, “ Salgın hastalık diye yeni bir düşmanla karşı karşıyayız. Çok daha sinsi ve mücadelesi zor bir hastalık.  Sadece vatandaşlarımızı değil, teşkilat mensuplarını ve ailelerini de olumsuz etkiliyor. Mart ayından bu yana geçen süre zarfında güvenlik güçlerimiz salgına karşı destansı bir mücadele verdi ve vermeye de devam ediyor. Bu şekilde son sürat çalışmaya devam edeceğiz. Moralimizi üst seviyede tutacağız. Yılgınlık yok, kendi sağlımızı göz ardı etmenden virüsle ve suçla mücadeleye devam edeceğiz” diye konuştu.

 HASTA VE HASTANE PERSONELİNE BAYRAM ZİYARETİ

 Daha sonra Batman Bölge Devlet Hastanesi yatan hasta servislerinde tedavi gören hastaları ziyaret eden Vali Şahin, rahatsızlıkları sebebiyle bayramlarını hastanede geçiren vatandaşlarımızla bayramlaşarak, kendilerine acil şifa dileklerinde bulundu.

Etiketler:
Sende Yorumla...