DESTEKLEME KURSUNA ZİYARET
Yukarı

DESTEKLEME KURSUNA ZİYARET

DESTEKLEME KURSUNA ZİYARET
Bu içerik 3186 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Fen Lisesi bünyesinde ve Fen Lisesi 12. sınıf öğrencileri için açılan Yaz Destekleme ve Yetiştirme Kursunu (DYK) ziyaret etti.

Kurslar hakkında Okul Müdürü İsmet Ürüt'ten bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, daha sonra destekleme ve yetiştirme kurslarının verildiği sınıfları gezip öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran: "Sevgili gençler bu sıcak yaz günlerinde daha iyi bir eğitim alma amacıyla destekleme ve yetiştirme kurslarına katılıyorsunuz, bu çabanızdan dolayı sizleri takdir ediyorum. Malumunuz Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süre yüz yüze eğitim alamadınız. Bugün burada ilk yüz yüze eğitiminizi alıyorsunuz. Bu sevincimizin üzüntüye dönüşmemesi için hijyen kurallarına ve sosyal mesafeye dikkat edelim. Koronavirüsten korunmasının en iyi yolu maske, sosyal mesafe ve temizliğe dikkat etmektir. Fen Lisesi öğrencileri bizim gözbebeğimizdir. Şimdiden hepinizi başarılar diliyorum." dedi. Ziyaret sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran'a Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürü eşlik etti. (Mahsum Cihangir)

Etiketler:
Sende Yorumla...