KURTARILAMADI!
Advert
Yukarı

KURTARILAMADI!

​Batman'da görevli özel harekat polisi 32 yaşındaki Ramazan Keklik, yaklaşık 2 buçuk ay önce beyninde oluşmaya başlayan kötü huylu tümör nedeniyle, hayata gözlerini yumdu.

KURTARILAMADI!
Bu içerik 1628 kez okundu.

Batman'da görevli  özel harekat polisi 32 yaşındaki Ramazan Keklik, yaklaşık 2 buçuk ay önce beyninde oluşmaya başlayan kötü huylu tümör nedeniyle, hayata gözlerini yumdu.

40 gün önce bebeği olan Ramazan Keklik, Batman’da görev yaparken, şiddetli baş ağrısı şikayetle doktora gitti. Burada ateş düşürücü ve ağrı kesici ilaçlarla kısa süreli tedavisi yapıldığı ve taburcu edildi. Fakat ağrıları bir türlü kesilmeyen Ramazan Keklik, daha sonra tekrar doktora başvurdu ve burada yapılan detaylı inceleme sonucu, beyninde oluşmaya başlayan tümör fark edildi.

AMBULANS HELİKOPTERLE SEVK EDİLDİ

Bir süre Batman Bölge Devlet Hastanesinde tedavi gören Keklik, ileri tetkik ve tedavi için Ambulans Helikopterle  Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi ve burada beyniyle ilgili operasyon yapıldı. 48 saatlik bekleme süresine alınan Ramazan Keklik, burada hayata gözlerini yumdu. Ramazan Keklik’in vefat haberi, büyük üzüntüye neden olurken, naşının görev yaptığı bölgeden törenle, memleketi Uşak’a gönderileceği öğrenildi. (Fırat Turğut)

Etiketler:
Sende Yorumla...