VALİ VE REKTÖR BATMAN İÇİN ŞANSTIR
Advert
Yukarı

VALİ VE REKTÖR BATMAN İÇİN ŞANSTIR

VALİ VE REKTÖR BATMAN İÇİN ŞANSTIR
Bu içerik 271 kez okundu.

MİSİAD Batman Şube Başkanı Namet Hisretoğlu, İstihdam ekonomi ve kalkınma projelerini hayata geçirmeye çalışan ve bu uğurda mücadele veren Vali ve  Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin ile Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş'un Batman için ıskalanmayacak bir şans olduğunu söyledi.

MİSİAD (Memleket Sanayici ve İşadamları Derneği) Batman Şube Başkanı Namet Hisretoğlu, başkan yardımcısı Engin Kutlay ve İletişim Kurulu Başkanı Çelebi Soysal ile yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

 

“SİYASİ PARTİLERİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ”

MİSİAD hiç bir siyasi partinin arka bahçesi olmadığını belirten Başkan Hisretoğlu, MİSİAD'ın vatanına, milletine, bayrağa ve devletine güçlü bir inançla sadık olan bağımsız bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi. Başkan Hisretoğlu, “İstihdam ekonomi ve kalkınma projelerini hayata geçirmeye çalışan ve bu uğurda mücadele eden herkese toplum olarak sahip çıkmalıyız. İlimizde bulunan İrili ufaklı STK’ların, hizmetin gerekli olduğunu ama yeterli olmadığını kavramaları anlayışıyla; kentte lobicilik faaliyetlerinin yapılması, teşvik girişimlerinin çoğaltılması, yatırım ve istihdamın önünün açılması için daha daha gayret sarf etmelerinin görev ve sorumlulukları dahilinde olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.

 

"REKTÖR DURMUŞ'UN YANINDAYIZ"

Başkan Hisretoğlu, "İstihdam ekonomi ve kalkınma projelerini hayata geçirmeye çalışan ve bu uğurda mücadele eden herkese toplum olarak sahip çıkmalıyız. Kentin dinamikleri, kanaat önderleri, yazarları, bilginleri, Odalar Birlikleri hizmet ve Batman’lılık adına, memleket adına, halkımız adına özellikle Sayın Valimiz /Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin beyefendinin ve Sayın Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş beyefendinin, Batman için ıskalanmayacak bir şans olduğunu bilmelerini ve benimsemelerini ifade etmek istiyorum. MİSİAD olarak Sayın Valimiz/Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in ve Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Aydın Durmuş’un her zaman yanındayız. İlimiz için yaptıkları ve yapacakları hizmetlerini destekliyoruz."dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...