UNUTTUĞU KİMLİK BİR YILINA MAL OLDU
Advert
Yukarı

UNUTTUĞU KİMLİK BİR YILINA MAL OLDU

UNUTTUĞU KİMLİK BİR YILINA MAL OLDU
Bu içerik 567 kez okundu.

Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavına girmek için okula giden Furkan Şanlı evde unuttuğu nüfus cüzdanı nedeniyle TYT sınava giremedi. Görevli öğretmenin üslubu nedeniyle strese girdiğini anlatan Şanlı, sınav paniğiyle kimliğini kendisine ulaştırmak için kimseyi de arayamadığını söyledi.

Batman merkez Malabadi Mesleki Teknik Lisesinde TYT sınavına girecek olan Furkan Şanlı, sınava 15 dakika kala okula gitti. Sınav stresi nedeniyle evden nüfus cüzdanı yerine ehliyetini alan Şanlı, görevliler tarafından kimliği olmadığı için sınava alınmadı. Görevli öğretmenin “Bir dakika bile gecikirsen seni içeri almam” sözleri Şanlı’da stres ve panik yarattı.

“PANİK OLDUM”

 Öğretmenin bir dakika tehdidi kendisinde strese neden olduğunu anlatan Şanlı; “Sakin bir konuşma üslubu olsaydı bende panik yapmayabilirdim. Ailemi arardım kimliğimi bana ulaştırır bende sınava girebilirdim ama öğretmenin tehdit üslubu bende panik yarattı. Kimseyi arayamadım sınava geç kalacağımı düşünerek bende gitmedim ve sınava giremedim” dedi. (Abdurrahim Uslu)

Etiketler:
Sende Yorumla...