LÜTFEN 'SESSİZLİK'
Advert
Yukarı

LÜTFEN 'SESSİZLİK'

LÜTFEN 'SESSİZLİK'
Bu içerik 107 kez okundu.

Belediye, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde vatandaşlara çağrıda bulunarak çocukların geleceği için etkili olan sınav öncesi sessizlik çağrısında bulundu.

Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeni ile ülke geneli uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması ortamında sınava girecek olan öğrenciler için sessizlik çağrısında bulunan Belediye, 27-28 Haziran tarihleri arasında yapılacak YKS sınavı öncesinde gençlerin geleceği için büyük öneme sahip olan sınav öncesinde vatandaşlardan duyarlılık beklendiğini duyurdu.

Öğrencilerin zihinsel ve fiziksel dikkatinin dağılmaması, motivasyonunun bozulmaması, psikolojik olarak gürültü kirliliğinin önüne geçilmesi amacıyla vatandaşlardan duyarlı olmaları yönünde açıklamada bulunan yetkililer: “Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması bulunmaktadır. Otobüslerimiz öğrencilerimize kolaylık sağlamak için ücretsiz hizmet verecektir. Öğrencilerimizin geleceğini belirleyecek sınavda başarı temennisinde bulunuyoruz. Hafta sonu kent merkezinde araçların korna çalmaması, ve inşaatlarda gürültü çıkarılmamasını umuyoruz ” ifadesinde bulundular. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...