BAŞKAN VEKİLİ ŞAHİN, MAKİNE İKMAL MÜDÜRLÜĞÜN’DEYDİ
Yukarı

BAŞKAN VEKİLİ ŞAHİN, MAKİNE İKMAL MÜDÜRLÜĞÜN’DEYDİ

BAŞKAN VEKİLİ ŞAHİN, MAKİNE İKMAL MÜDÜRLÜĞÜN’DEYDİ
Bu içerik 266 kez okundu.

Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Batman Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nü ziyaret ederek müdürlük çalışmaları hakkında brifing aldı.

Batman Belediyesi bünyesinde bulunan tüm araçların bakım ve onarımlarının gerçekleştirildiği Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nde bir dizi incelemelerde bulunan Başkan Vekili Şahin’e Belediye Başkan Yardımcıları da eşlik etti.

Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Vekili Şahin, müdürlük bünyesinde bulunan tamir atölyesi, kaynak atölyesi, yağlama, lastik atölyesi ve akaryakıt istasyonunu inceleyerek sorumlu usta personelden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Atıl durumda bulunan araçların, bakım ve onarımdan geçirilerek en düşük maliyetle tekrar belediye envanterine kazandırıldığını ifade eden Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürü Makine Mühendisi Adnan Aba verdiği brifingde, müdürlük çalışma ortamının fiziki koşullarının iyileştirilmesi için Başkan Vekili Şahin’e talepte bulundu.

Başkan Vekili Şahin, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü sahası içerisinde bulunan İtfaiye Müdürlüğü personelini de denetleyerek KBRN (Kimyasal Biyolojik Radyasyon ve Nükleer Olaylara Müdahale Ekibi), Dalgıç ve Yanmaz Kıyafetli itfaiye personelinden yaptıkları iş alanları hakkında bilgi aldı.

Etiketler:
Sende Yorumla...