PTT’DEN SOSYAL MESAFE UYARISI
Yukarı

PTT’DEN SOSYAL MESAFE UYARISI

PTT’DEN SOSYAL MESAFE UYARISI
Bu içerik 148 kez okundu.

Son dönemde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından müşterileri ve çalışanları korumak adına tedbir alan PTT, bu kapsamda tüm iş yerlerinde sosyal mesafe kuralını uyguluyor.

Müşterilerin ve çalışanların sağlığı için koronavirüs etkilerine karşı gerekli tedbirler konusunda çalışmaları geliştirerek sürdürdüğü ve  Covid-19 salgınına karşı hem müşterileri hem de çalışanların  sağlığı önemsendiği bildirildi.

Alınan tedbirlerle ilgili PTT Müdürlüğünden yapılan açıklamada şöyle denildi. " Tüm iş yerlerimizde sosyal mesafe kuralını uyguluyor, şube ve gişelerde görevli personel sayımızın en fazla iki katı kadar müşteriyi içeride misafir ederek, işlemlerini sırayla gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizden hem içeride hem dışarıda sıra beklerken 1 metre mesafe kuralına uymaları noktasında gerekli özeni göstermelerini bekliyoruz.  Koronavirüs salgınına karşı tedbirler kapsamında gişe ve bankacılık işlemlerinizi PTT iş yerlerimize gelmeden PTT Bank İnternet Bankacılığı, PTT mobil uygulaması veya PTT ATM’lerinden kolaylıkla gerçekleştirebileceğinizi hatırlatmak ister, sağlıklı günler dileriz." (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...