VİRÜS ÇALIŞMALARI DENETLENDİ
Yukarı

VİRÜS ÇALIŞMALARI DENETLENDİ

VİRÜS ÇALIŞMALARI DENETLENDİ
Bu içerik 341 kez okundu.

Batman Belediye Başkanı Dr. Mehmet Demir, meclis üyeleriyle birlikte belediye tarafından korona virüsüne karşı yürütülen temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını yerinde denetledi.

Korona virüsünün pandemi (salgın hastalık) halini almasından bu yana çalışmalarını arttıran Belediye Mezarlıklar, İtfaiye, Veteriner, Fen ve Temizlik İşleri Müdürlükleri’nin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı, Banka ATM’leri, yolcu durakları, park ve bahçeler, oturma bankları, şehirlerarası otogarı, ilçe otogarı ve kamuya açık alanlarda yürütülen çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü belirtti.

Bu zorlu süreçte temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştiren belediye birim personellerinin özverili bir şekilde çalıştığını vurgulayan Belediye başkanı, üstüne düşen vazifeyi en iyi şekilde yerine getiren belediye çalışanlarına teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vatandaşların zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları konusunda da uyarılarda bulunan Belediye  Başkanı, ülke genelinde yürütülen “Evde kal” çağrısına bütün vatandaşların azami şekilde uyması gerektiğini hatırlattı. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...