BATMAN'DA LÜKS ARAÇ OPERASYONU
Advert
Yukarı

BATMAN'DA LÜKS ARAÇ OPERASYONU

BATMAN'DA LÜKS ARAÇ OPERASYONU

BATMAN'DA LÜKS ARAÇ OPERASYONU
Bu içerik 4791 kez okundu.

Batman'ın da aralarında bulunduğu Mardin merkezli 5 ilde sahte evrakla lüks araç  satan örgüte operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında 8 kişi gözaltına alındı.

Sahte belgelerle getirdikleri lüks araçları satan suç örgütü operasyonunda gözaltına alınan 8 şüpheliden biri tutuklanarak cezaevine konuldu.

Mardin merkezli 5 ilde yurt dışından lüks araçları sahte belgelerle Türkiye'ye getiren ve sahte evrakla tescil işlemleri yapan suç örgütüne yönelik operasyon düzenlenmiş ve 8 kişi gözaltına alınmıştı.

Mardin Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde yapılan operasyonda gözaltına alınan S.M, C.M, E.G, M.S.D, H.M.E, E.İ, K.A. ve H.S'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden H.S. tutuklanırken, diğer şüpheliler adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. Tutuklanan zanlı, Mardin E Tipi Kapalı Cezaevine konuldu. Mardin, Diyarbakır, İstanbul, Ankara ve Batman'da belirlenen adreslere düzenlenen operasyonda S.M, C.M, E.G, M.S.D, H.M.E, E.İ, K.A. ve H.S. gözaltına alınmış, soruşturma kapsamında çok sayıda lüks araca el konulmuştu (İLKHA)

Etiketler:
Sende Yorumla...