HİZMET – İŞ’Lİ DEMİR’E, TEŞEKKÜR BELGESİ
Yukarı

HİZMET – İŞ’Lİ DEMİR’E, TEŞEKKÜR BELGESİ

HİZMET – İŞ’Lİ DEMİR’E, TEŞEKKÜR BELGESİ
Bu içerik 215 kez okundu.

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde, Dünya genelinde hızla yayılan Korona Virüsünden sonra, tıbbı atık bölümünden sorumlu Abdullah Demir’e, ‘Teşekkür belgesi’ verildi.

Aynı zamanda Hak – İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet – İş Sendikasının İl Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Demir, ‘Teşekkür Belgesini’ Başhekim Yardımcısı Dr. Yılmaz Akyüz’ün elinden aldı. Demir’i tebrik eden Başhekim Yardımcısı Dr. Yılmaz Akyüz; “ Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanemizde Tıbbi Atık görevini en iyi şekilde verimli, faydalı ve başarılı olarak yaptığından dolayı personelimiz Abdullah Demir’i onurlandırdık. Bu tür örnek davranışlar personeller arasındaki motivasyon ve iş verimliliğini artırıyor. Bundan böylede bu tür ortak çalışmalarımızı aralıksız devam edecektir. ”ifadesinde bulundu.

Örnek bir davranışa imza atan Hizmet-İş Başkan Yardımcısı Abdullah, Demir’i tebrik eden Hak-İş / hizmet – İş Batman İl Başkanı Bünyamin Söğüt, bütün kurumlarda da üyelerinin canla başla büyük bir özveriyle çalıştıklarının altını çizdi. Başkan Söğüt; “İl Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah Demir’i tebrik ediyoruz. Bütün kurumlarımızdaki üyelerimizin bunu örnek alıp daha başarılı olmalarını temenni ediyoruz.” dedi. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...