TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYIN
Yukarı

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYIN

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYIN
Bu içerik 68 kez okundu.

Batman Belediyesi, korona virüsüne karşı tedbirlerini artırırken esnafın bilinçlendirilmesi noktasında  gerekli önlemleri alması için uyarılarını sıklaştırıyor.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan korona virüsle mücadele kapsamında ek tedbirler alan Batman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, döner ve tantuni salonları, fırınlar ile lokantalar gibi işletmelerde halka hizmet veren çalışanlara hijyen ve kıyafet konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Gıda üretimi ve satışı yapan yerlerde bone, maske ve eldiven kullanılması için işletme çalışanlarına hatırlatmada bulunan Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri; esnafa, korona virüsüne karşı daha dikkatli ve tedbirli olmaları için eldivenli ellerle para alışverişinin yapılmaması gerektiğini hatırlattı.

Batman Belediyesi, Batman İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerinin de genel hijyen koşulları konusunda esnafın daha dikkatli olması gerektiğini vurgulayarak, denetimlerde kurallara uymayanlar hakkında işlem başlatılacağını hatırlattı. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...