PETROLSPOR, MEVAN’LA STRES ATTI
Yukarı

PETROLSPOR, MEVAN’LA STRES ATTI

PETROLSPOR, MEVAN’LA STRES ATTI
Bu içerik 259 kez okundu.

Batman Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün Şubat ayı Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği Grup Mevan Sıra gecesi coşkulu geçti. Petrolsporlu yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular; “Bu güzel kültür-sanat etkinliklerinin gerçekleşmesinde emeği geçen başta sayın Valimiz Hulusi Şahin’e, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı ve ekibine teşekkür ederiz” dediler. 
İL KÜLTÜR VE TURİZM’DE GÜZEL ŞEYLER OLUYOR
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans salonundaki etkinliğe İl Genel Meclis Başkanı-Petrolspor Kulüp Başkanı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı, Batman Petrolspor Kulübü yöneticileri, teknik heyet, futbolcular ile konuklar katıldı. Başkan Akbaş, Grup Mevan şefi Abdurrahim Gezer’e ve Müdür Aslanlı’da 18 yaşında Petrolspor’da başarıyla forma giyen Batmanlı Umut Çakar’a buket çiçek takdim etti.  
“GÜZEL BİR ETKİNLİK OLDU”
Birbirinden güzel şarkılarla takımın stres attığını belirten İl Genel Meclis Başkanı-Petrolspor Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş; “Bu güzel kültür-sanat etkinliklerinin gerçekleşmesinde emeği geçen başta sayın Valimiz Hulusi Şahin’e, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı ve ekibine teşekkür ederiz. Stres attık.  Güzel bir etkinlik oldu. Salondan mutlu ayrıldık. Hocalarımız ve futbolcularımız böyle bir etkinliğe katıldıkları için memnundular. Petrolspor bu tür etkinliklere katılmaktan dolayı haz alıyor. Bu tür etkinliklere katılmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...