PETROLSPOR'U YALNIZ BIRAKMAYIN
Yukarı

PETROLSPOR'U YALNIZ BIRAKMAYIN

PETROLSPOR'U YALNIZ BIRAKMAYIN
Bu içerik 763 kez okundu.

Medikal Park Batman Petrolspor basın sözcüsü Emin Çelik gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz sahibi Uğur Kapuci'yi ziyaret eden Petrolspor basın sözcüsü Emin Çelik, zorlu bir dönemden geçtiklerini söyledi.

Petrolspor'un ilk yarı maçlarının Batman'ı hayal kırıklığına uğrattığını ifade eden Çelik,"Takımımız şuan bulunduğu durumu  hiç hak etmiyor. Batman gibi bir şehir takımının üst liglerde olması gerekirken, küme düşme potasından kurtulmaya bir takıma sahip olmak bizleri üzüyor. Ligin ikinci devresinden itibaren yapılan transfer ve yönetim değişikliğinden sonra takımda ciddi sorunları geride bıraktık. Amacımız, küme hattından uzaklaşıp Play-Off oynamaktır. Petrolspor'un bunu başaracağına inancım tamdır. Yeter ki Batman halkı takımlarını yalnız bırakmasın" dedi.

"PETROLSPOR'UN YANINDAYIZ"

Gazetemizi ziyaret eden iş insanı Şaner Tuzgener ve Ferhat Tüzün, Petrolspor'un yanında olduklarını söyledi. Kentin tek profesyonel takımı olan Petrolspor'u zor günlerde yalnız bırakmayacaklarını ifade eden iş insanı Tuzgener ve Tüzün, "Büyükşehir olma yolunda olan Batman takımının bu durumda olması bizleri endişelendirmişti. Takımda yönetim ve teknik direktör değişiminden sonra bir çok futbolcunun  gönderilip yerine yenilerinin alması bizleri ümitlendirdi. 60 yıllık mazisi olan köklü kulübümüzün hak ettiği yerlere gelmesi için herkesin destek vermesi gerekiyor" dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...