PETROLSPOR’A BAKLAVALI DESTEK
Advert
Yukarı

PETROLSPOR’A BAKLAVALI DESTEK

PETROLSPOR’A BAKLAVALI DESTEK
Bu içerik 377 kez okundu.

Batman Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı ve Yöneticileri ile Nacaroğlu Baklavaları sahipleri Petrolspor’a destek vermek için dünkü antrenmanı ziyaret etti.

Petrolspor’e destek vermek amacıyla, Nacaroğlu Baklavaları sahibi ve Batman Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ercan Atay ile Yönetim Kurulu üyeleri antrenmanda sporcuları ziyaret edip baklava ikramında bulundu.

Bu süreçte herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini belirten Başkan Ercan Atay, Pazar günkü maçta tribünlerin dolması gerektiğini ve herkesin desteğine takımın ihtiyacı olduğunu söyledi. Başkan Atay; “Gün takıma destek olma ve sahip çıkma günüdür. Önümüzde uzun bir lig maratonu var. İlk maçtaki mağlubiyeti unutup, Pazar günü Nazillispor’u yenerek çıkışa geçeceğimize inanıyoruz. Onun için takımımızın manevi desteğe ve morale ihtiyacı var. Bizde Çalışan Gazeteciler Derneği olarak, takımımızın her zaman yanında olacağız.” diye konuştu.

“GÜÇLÜ BİR TAKIMIMIZ VAR”

Petrolspor’un güçlü bir takım olduğunun altını çizen Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, ilk mağlubiyetin bir kaza olduğunu söyledi. Başkan Akbaş; “Her zaman sporcularımızın ve teknik kadromuzun arkasındayız. Takımımız umut vaat ediyor. Nazilli maçından sonra iyi bir çıkış yakalayacağımıza inanıyoruz. Takımın morale ve manevi desteğe ihtiyacı var. Pazar günü tüm Batman halkını saat 13.00’daki Nazilli maçına bekliyoruz. Bu takıma bizim gibi herkes sahip çıkmalı. Sporcu kardeşlerimiz bu hafta ellerinden gelenin en iyisine yapacaklar.” diye konuştu.

“HAK ETTİĞİMİZ YERE GELECEĞİZ”

Petrolspor’un antrenmanını izleyen Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Balana, takımın hak ettiği yere geleceğini ve bunun için tüm şartların oluşturulduğunu söyledi. Balaban; “Batman halkı, taraftarlarımız, basınımız ve spor camiası alınan mağlubiyet ile ilgili haklı olarak tepkilerini göstermişlerdir. Ancak kesinlikle ölçü olarak ele alınacak bir müsabaka değildi. O gün bazı sporcularımız kötü oynadı. Allah’ın izniyle Nazilli maçında takımımız gerçek gücünü sahaya yansıtıp, galip gelecektir. Sporcuların idmandaki performansı ve isteği bizleri umutlandırıp mutlu ediyor.” diye konuştu.

“BATMAN HALKINA ÖZÜR BORCUM VAR”

Kelkit maçından sonra son derece üzgün ve kendisini mahcup hissettiğini belirten Teknik Direktör Ahmet Yavuz, Batman halkına alacakları galibiyetle özür borçlarını vereceklerini söyledi.  Yavuz antrenman sonrası yaptığı açıklamada; “Hak etmediğimiz bir mağlubiyetin ardından moralmen çöktük. Ancak sporcularımızla yaptığımız toplantı ve aldığımız önlemlerle bunun önüne geçtik. Gerçek Petrolspor bu hafta kendini gösterecek. Yönetimimize arkamızda durduğu için teşekkür ediyoruz. Bütün Batman halkını bu hafta maça davet ediyoruz. Çıkış maçımıza herkesi bekliyoruz.” diye konuştu.

Etiketler:
Sende Yorumla...