Yukarı

PETROL CİTY AVM EYLÜLDE AÇILIYOR

PETROL CİTY AVM EYLÜLDE AÇILIYOR
Bu içerik 2443 kez okundu.

Batman’ın ekonomisine ciddi bir katkı sunacak olan Petrol City AVM’de yeni yönetim kurulu basın mensuplarıyla bir araya gelerek kaba inşaatı tamamlanan AVM’nin eylül ayında resmi açılışını yapmayı planladıklarını belirttiler. 

Batman’ın en büyük yatırımlarımdan olan ve Gültepe Mahallesi’nde yapımı süren  Petrol City AVM’nin yönetim Kurulu Başkan, yardımcı ve üyeleri Ziyade Et lokantasında yerel ve ulusal medya mensuplarıyla bir araya gelerek, inşaat süreci, gelinen aşama ile ilgili bilgilendirmelerde bulundular. Yeni yönetim kurulu üyeleriyle de tanışma fırsatı yakalayan basın mensupları yeni gelişmelerle ilgili sorular sorarak bilgi aldılar.  5 Ocak 20120’de yapılan kongre sonucu seçilen Petrol City AVM  yeni başkanı Aydın keleş, Başkan yardımcıları Hüseyin Yıldırım, Orhan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri basınla yemekte bir araya geldi. Basın toplantısında konuşan Başkan Keleş, AVM’nin hızlı gelişimi değişen yeni yönetimi bildirmek amacıyla yemek davetinde bulunduklarını belirtti. Başkan Keleş, “ Bildiğiniz gibi bizim Petrol City Alışveriş Merkezi Batman’ımızın en güzide, en büyük yatırımlarından biri durumundadır. Şu anda inşaat süreci çok hızlı ilerliyor. Bir taraftan da elektrik, mekanik, dış cephe ve çatı işlemleri de devam ediyor. Yapım sürecini Mayıs veya Haziran ayında tamamlayıp Eylül ayında resmi açılışımızı yapacağız.”

Batman’a yatırım yapmamış ulusal markaları getireceklerini aktaran Başkan Keleş, “ ABD menşeli bir kiralama firmasıyla anlaştık. Onlar kiralama kısmıyla ilgileniyor. Daha önce Batman’a gelmeyen markaları getireceklerini söylediler. Bununla ilgili bilbordlara reklam asılacak. 150 ila 180 arası kiralama alanımız olacak. Alışveriş merkezimizde yaklaşık Bin 500 veya 2 Bin arası bir istihdam olacak.” Dedi.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...