"MAĞLUBİYETİN SORUMLUSU BENİM”
Advert
Yukarı

"MAĞLUBİYETİN SORUMLUSU BENİM”

Bu içerik 1592 kez okundu.

**Batman Petrolspor Teknik Direktörü Ahmet Yavuz, Kelkit maçı sonrası gazetemizin spor servisine konuştu; “Mağlubiyetin sorumlusu benim. Beklenmediğimiz bir mağlubiyet oldu. Maç sonrası 9 saatlik yolculukta bir futbolcumdan çıt çıkmadı. Sanki otobüste cenaze vardı. Hepsi o kadar üzgündü.”

“OTOBÜSTE SANKİ CENAZE VARDI”

Batman Petrolspor’un başında ilk maçına çıkan Teknik Direktör Ahmet Yavuz, Kelkit deplasmanında alınan 5-0’lık farklı mağlubiyetle ilgili gazetemizin spor servisine şöyle konuştu; “Hazırlık maçlarında iyiydik. Çok iyi çalıştılar. Kelkit maçına kötü başladık. Bu mağlubiyet çok acı oldu. Her şey ters gitti.  Futbolcularım Gümüşhane’den Batman’a gelene dek 9 saatlik yolculukta üzüntüden sesleri çıkmadı. Otobüste sanki cenaze vardı. Bu mağlubiyetin sorumlusu benim. Futbolcularımın çalışma azminden de memnunum. Karakterli futbolculara sahibim. Futbolcularımızla birlikte yeni bir sayfa açacağız. Takımın buna ihtiyacı var. Kelkit maçı artık bizim için geride kaldı. Eksiklerimizi gördük. Bunları da kısa sürede gidereceğiz. Mazeret üretenlerden değiliz. Golcülerimizden Ahmet Güven’de Nazilli maçının çalışmalarına takımla birlikte başlayacak.”

 

EN FARKLI MAĞLUBİYET!

Batman Petrolspor, bu sezonun en farklı mağlubiyetini Kelkit deplasmanında 5-0’lık skorla aldı. Ligin ilk yarısında 2-1 Kelkit’i yenen Kırmızı-Beyazlılar, rövanşta ise ağır bir yenilgi aldı. Devre arasında 13 transfer yapan ve kampı sorunsuz atlatan Petrolspor, kamp yapmayan-esnafların bağışlarıyla ayakta duran Kelkitspor’a farklı mağlup olması taraftardan da tepki görüyor.  Petrolspot Teknik Direktörü Ahmet Yavuz, eski takımı Nazillispor ile Pazar günü Batman’daki ilk maçına çıkacak. Petrolspor’un nasıl bir futbol oynayacağı ve alacağı skor merak ediliyor.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...