15 BİN 510 KİŞİ SAĞLIK HİZMETİNDEN YARARLANDI
Advert
Yukarı

15 BİN 510 KİŞİ SAĞLIK HİZMETİNDEN YARARLANDI

15 BİN 510 KİŞİ SAĞLIK HİZMETİNDEN YARARLANDI
Bu içerik 203 kez okundu.

Batman Belediyesi, ilimizde ikamet eden engelli, yaşlı ve yardıma muhtaç hastalar ile sağlık hizmetlerine erişim konusunda sorun yaşayan 15 bin 510 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti verdi.

Batman Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, genel poliklinik, diş polikliniği, diyet ve beslenme polikliniği, acil müşahede, ambulans hasta nakli ve laboratuvar alanlarında 2019 yılında yaptığı çalışmaları kamuoyuna açıkladı.

Genel poliklinik, diş polikliniği, diyet ve beslenme polikliniği, acil müşahede, ambulansla hasta nakli ve laboratuvar alanlarında 15 bin 510 kişiye ücretsiz sağlık hizmeti sunan Batman Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, ayrıca hastalara ilaç desteğinde de bulunarak tedavilerini gerçekleştirdi.

Batman Belediyesinin; alt yapı, üst yapı, yol, kaldırım, yeşillendirme, hayvan bakım evi, kültür ve sanat hizmetleri dışında sağlık hizmeti de sunduğunu aktaran Belediye Başkanı Dr. Mehmet Demir: “Batman Belediyesi çalışanları başta olmak üzere sağlık merkezimize başvuran, engelli, yaşlı, sağlık hizmetlerine erişim konusunda sorun yaşayan halkımıza ücretsiz tedavi olanağı ve ilaç desteğinde bulunuyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...