PETROLSPOR'A ÇİRKİN SALDIRI
Advert
Yukarı

PETROLSPOR'A ÇİRKİN SALDIRI

PETROLSPOR'A ÇİRKİN SALDIRI
Bu içerik 1154 kez okundu.

Batman Petrolspor tesislerine bir grup tarafından saldırı düzenlendi.  gece saatlerinde meydana gelen saldırıda grubu tesis girişinde karşılayan teknik direktör Tarık Yurttaş, yardımcı antrenörler ve takımın kaptanlarından  Celal Aras darp edildi. Kavganın haber verilmesi üzerine çok sayıda polis ekibi olay yerine sevk edildi. Yaralılar sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılırken, polis olaya karıştıkları iddiasıyla 4 kişiyi gözaltına aldı.

GÜLMEZ; "SALDIRI OLAYI ŞAHSIMLA İLGİSİ YOKTUR"

Petrolspor Kulübünde meydana gelen saldırı olayı ile ilgili basın açıklaması yapan Petrolspor Onursal Başkanı Aydın Gülmez, olayın kendisiyle alakası olmadığını belirterek, Tarık Yurttaş'ın kulüp kapısında yeğenini, elinde sopa ile karşılayıp, saldırgan tavırlar gösterdiğini söyledi.

Gülmez açıklamasında şu ifadelere yer verdi."Gazetelerde çıkan haberleri gerekçe göstererek beni telefonla arayan İrfan Yurttaş ile aramızda küçük bir tartışma yaşanmıştır. Tesadüfi bir şekilde, daha önce kulübümüzde çalışan yeğenim Berat Atalay da tekrar kulüpte çalışmayı talep etmek amacıyla aynı gün kulübün sahibi teknik direktör Tarık Yurttaş ile görüşmeye gitmiştir. Tarık Yurttaş, kulübün kapısında yeğenimi, elinde sopa ile karşılayıp, saldırgan tavırlar göstermiştir. Çıkan kavgada Tarık Yurttaş yaralanmıştır. Olaya ilişkin yapılan suçlamalarda benim adımın geçmesi, manidardır. Tamamen tesadüflere dayanan bu iddialar asılsızdır ve gerçek dışıdır. Ben 3 yıla yakın bir süredir Petrolspor’a maddi ve manevi destek sunup, bu takımın yaşaması için elimden geleni yaptım. Böyle bir durumda ortaya atılan asılsız iddialara itimat edilmemesini temenni ederim. Petrolspor’un yaşaması için başta şirket ortakları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve il yönetiminin, el ele vererek çözüme dayalı bir yol haritası çizmesi gerekmektedir. Bu konuda üzerime ne görev düşerse yapmaya hazır olduğumun bilinmesini isterim. "

Etiketler:
Sende Yorumla...