AYNI ANDA 3 KAPALI AMELİYAT
Advert
Yukarı

AYNI ANDA 3 KAPALI AMELİYAT

AYNI ANDA 3 KAPALI AMELİYAT
Bu içerik 356 kez okundu.

Üç kapalı ameliyatı aynı seansta olan 64 yaşındaki hasta bir gün sonra sağlıklı bir şekilde taburcu oldu. 64 yaşındaki Hanifi Avcı safra kesesi iltihabı ve çift taraflı kasık fıtığı rahatsızlığı nedeni ile Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne başvurdu.

Tapılan tetkiklerden sonra ameliyata alınan Avcı, aynı anda 3 kapalı ameliyat oldu. Operasyonla ilgili bilgi veren  Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanı Ümit Alakuş, “ Hastamız defalarca acile başvurmuştu. Kendisini tedavi edebileceğimizi anlattık ve ameliyat korkusunu yendi. Aynı seansta kapalı yöntem olarak hem safra kesesini aldık, hem de kapalı fıtık ameliyatı yöntemi ile her iki büyük fıtığını tamir ettik. Hem fıtıklarından hem de safra kesesi iltihabından kurtuldu. Tüm ameliyat ve anestezi ekibinin özeni ile problemsiz bir ameliyat oldu, kendisine geçmiş olsun diliyoruz.” dedi.

İYİ Kİ AMELİYAT OLDUM

Sağlığına kavuşan Hanifi Avcı ise duygularını şöyle dile getirdi. “3 yıldır sıkıntılar çekiyordum. Diğer hastalıklarım ve yaşım nedeni ile riskli olduğu için ameliyat olmaktan korkuyordum. Dr. Ümit Alakuş hepsini birden kapalı yapabileceğini, ameliyat olmamamın risklerini anlattı. İyi ki ameliyat oldum. Çok şükür sıkıntılarımdan kurtuldum. Doktorumdan ve tüm hastane çalışanlarından Allah razı olsun” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...