MAAŞINI TEB'E TAŞIYAN EMEKLİYE 1000 TL PROMOSYON
Advert
Yukarı

MAAŞINI TEB'E TAŞIYAN EMEKLİYE 1000 TL PROMOSYON

MAAŞINI TEB'E TAŞIYAN EMEKLİYE 1000 TL PROMOSYON
Bu içerik 363 kez okundu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emeklisi olup emekli maaşını TEB’e taşıyan müşterilerine 1000 TL’ye varan promosyon verecek.

TEB Batman Şube Müdürü Recai Akgül konuyla ilgili yaptığı açıklamada, emekliler için yeni bir kampanyayı daha hayata geçirdiklerini söyledi.

TEB’in emeklilere yönelik kampanyası kapsamında, maaşı 999 TL’ye kadar olan emekliler 850 TL, 1000 TL ile 1999 TL arasında maaş alan emekliler ise 925 TL promosyon avantajından yararlanacağını ifade eden Akgül şöyle dedi. "Emekli maaşı 2000 TL ve üzeri olan emekliler ise 1000 TL promosyon alabilecek. TEB’in kampanyasından yararlanmak isteyen emeklilerin en az iki adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı vermesi ve ayrıntılı bilgi için TEB şubelerine başvurması gerekiyor.Emekli müşterileri için özel müşteri hizmeti hattı da kuran TEB, emeklilerin bu hattan ve internet bankacılığından yapacakları EFT ve havale işlemlerinden ücret almayacak.TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı ücret muafiyeti, günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine yüksek faiz ve ATM’lerden yüksek çekim limiti, TEB’in emeklilere özel paketinde yer alan diğer hizmetler arasında yer alıyor. Ayrıca TEB Batman Şube si, yakınlarına tavsiye ederek TEB Emekli Bankacılığı Ailesi’ne katan müşterilerine de 100 TL ödeme yapacak."

Etiketler:
Sende Yorumla...