MUHTARLAR DİDİM'DE AĞIRLANDI
Advert
Yukarı

MUHTARLAR DİDİM'DE AĞIRLANDI

MUHTARLAR DİDİM'DE AĞIRLANDI
Bu içerik 452 kez okundu.

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay'ın daveti üzerine, Sason’dan bir grup muhtar, Aydın’ın turistik ilçesi Didim’de ağırlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Batman'daki programa katılan Didim Belediye Başkanı Atabay, gösterilen misafirperverliğe istinaden, Sasonlu bir grup muhtarı Didim'e davet etmişti. Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay'ın daveti üzerine Didim'e giden bir gurup muhtara CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar, Batman Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ercan Atay ve Sason Belediye Eski Başkanı İrfan Arslan'da eşlik etti.Batmanlı Muhtarlar, 8- 12 Ekim tarihleri arasında düzenlenen program ile Didim'de, Apollon Tapınağı,  belediye tarafından açılan mübadele ve anı evini başta olmak üzere ilçenin tarihi ve turistik bölgelerini ziyaret edecek.

ATABAY'A PETROL POMPASI MAKETİ

Sasonlu muhtarlara eşlik eden Batman Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ercan Atay, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay'a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek Batman'ı simgeleyen Petrol pompası maketini takdim etti. Gazeteci Atay, "Didim ismini televizyonlardan hep izliyorduk, şimdi tarihi ve turistik yerleri geziyoruz, Didim'i diğer tatil yerlerine göre daha otantik daha insanların dinlenebildiği yer olarak bulduk, burada olmaktan çok mutluyuz, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay'a tekrar teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu. (Abdurrahim Uslu)

Etiketler:
Sende Yorumla...