ÖLDÜRÜLEN ŞAHISLA İLGİLİ 4 TUTUKLAMA
Advert
Yukarı

ÖLDÜRÜLEN ŞAHISLA İLGİLİ 4 TUTUKLAMA

ÖLDÜRÜLEN ŞAHISLA İLGİLİ 4 TUTUKLAMA
Bu içerik 2542 kez okundu.

Batman'da, kayıp ihbarı yapılan şahsın, oğlu tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Öldürülen adamın, eşi, oğlu ve kızının da aralarında olduğu 4 kişi tutuklandı.

Batman merkez Yavuz Selim Mahallesi'nde ikamet eden Abdurrahim Dal, yedi gün önce babası Hamit Dal'ın (56) kaybolduğunu öne sürerek, karakola kayıp ihbarında bulundu. İhbar üzerine, Cudi Mahallesi 3539. Sokak'ta bulunan Hamit Dal'ın evinin karşısındaki Eyüp Sultan Cami'sinin güvenlik kamaraları polis tarafından incelemeye alındı. Yapılan incelemelerde, kayıp ihbarı verildiği günün sabahında Abdurrahim Dal'ın (21) yanındaki Ömer Kutluk ile evden çıkardıkları bir çuvalı otomobile yükledikleri belirlendi.

ANNESİ KIZ KARDEŞİ VE OTOMOBİL SÜRÜCÜSÜ DE TUTUKLANDI

Bunun üzerine gözaltına alınan Abdurrahim Dal, sorgusunda babasını öldürdüğünü ve cesedini gömdüğünü itiraf etti. Abdurrahim Dal'ın ifadesinin ardından annesi Ayşe Dal, kız kardeşi Hatice Dal ile cesedi birlikte taşıdığı otomobil sürücüsü Ömer Kutluk gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Abdurrahim Dal ve kendisine yardımda bulunan annesi Ayşe Dal, kız kardeşi Hatice Dal ile cesedi birlikte taşıdığı belirlenen otomobil sürücüsü Ömer Kutluk çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Etiketler:
Sende Yorumla...