"YENEMEZSEK YENİLMEYECEĞİZ"
Advert
Yukarı

"YENEMEZSEK YENİLMEYECEĞİZ"

Bu içerik 402 kez okundu.

Medicalpark Petrolspor, Bugün (Cumartesi) Günü deplasmanda Darıca Gençlerbirliği karşılaşacak.

Kulüp Başkanı Ekrem Konaç ve Teknik Direktör Orhan Kapucu’nın istifasının ardından takımın başında antrenmanlara çıkan Sportif Direktör İlhan Erken “Yönetimde yaşanan sıkıntılara bakmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler profesyoneliz her maç için çalışmalarımızı yapıp 3 puan için sahaya çıkıyoruz. Petrolspor için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız. Takımımız için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün deplasmanda karşılaşacağımız Darıca Gençlerbirliğispor maçına puan veya puanlar için gideceğiz. Yenemezsek yenilmeyeceğiz. Rakip ligin güçlü ekiplerinden genç ve güçlü bir kadrosu var gerekli çalışmalarımızı yaptık. 3 puan almak için 90 dakika mücadele edeceğiz” dedi.

HAKEM TRİOSU AÇIKLANDI

Darıca Gençlerbirliği -Medicalpark Batman Petrolspor karşılaşmasını Hatay Bölgesi Hakemlerinden Hamit Basık yönetecek. Yardımcılıklarını Mersin Bölgesinden Caner Eroğlu ve Yeter Karacalı yapacak. Dördüncü Hakem ise İbrahim Güçlü olacak.

DARK REDS  TARAFTAR GRUBU DARICA'DA OLACAK

Batman Petrolspor’un hafta sonu Kocaeli Darıca'da oynayacağı karşılaşma için, İstanbul'da faaliyet gösteren Batmanlı gençlerden oluşan Dark Reds taraftar grubu hummalı bir hazırlık içerisine girdi. Zorlu maçta temsilcimizi yalnız bırakmak istemeyen Dark Reds taraftar grubu üyeleri, bir minibüs ve özel araçlarla Darıca'ya akın edecek. Özellikle Marmara Bölgesinde oynanan müsabakalarda takımımıza büyük güç olan taraftar grubu üyeleri, "Çocukluk aşkımızı olan Petrolspor'u memleket bilinciyle her zaman her yerde desteklemek için çaba sarf ediyoruz. Önceki hafta takımımızı İstanbul'da bağrımıza basmıştık, şimdi de Darıca'da yalnız bırakmayacağız. İnşallah vereceğimiz destekle galibiyete ulaşır ve geçtiğimiz hafta Batman'da aldığımız galibiyeti anlamlı bir hale getiririz." dediler.

Etiketler:
Sende Yorumla...