Yukarı

"BANKA BENİ DOLANDIRDI"

Bu içerik 2012 kez okundu.

Kredi çekmek için özel bir bankaya giden Batmanlı vatandaş attığı imzalardan sonra faizin yüksek olduğunu anlayınca kredi çekmekten vazgeçti. Aradan 3 yıl geçtikten sonra bankadan SMS geldiğini ve kredi borcunun olduğunu öğrendiğini söyleyen Mehmet Salih Bayram, almadığı krediyi bankanın kendisinden istediğini iddia etti.

2016 yılında ihtiyaçtan dolayı özel bir bankaya kredi çekmek için gittiğini söyleyen emekli Mehmet Salih Bayram, burada kendisine evraklar imzalatıldığını belirterek, çekeceği kredinin üzerine fazla faiz geleceğini anlayınca kredi çekmekten vazgeçtiğini ve bankadan ayrıldığını söyledi.

"3 YIL SONRA SMS GELDİ"

Aradan 3 yıl geçtikten sonra cep telefonuna mesaj geldiği ve borcu olduğunu öğrenen Bayram soluğu bankada aldığını söyledi. Banka yöneticilerine krediyi almadığını ve durumun düzeltilmesini istediğini anlatan Bayram, "Bankada kredi için attığım imzaları gösterdiler. Bende imzaların bana ait olduğunu ancak vazgeçtiğimi ve parayı almadığımı söyledi. Banka parayı aldığıma dair dekont göstermesi lazım. Vezneye hiç gitmedim, bu parayı nasıl çektiğimi iddia ediyorlar. " dedi.

"ALMADIĞIM PARAYI İSTİYORLAR"

Hukuki yollardan hakkını arayacağını ve çekmediği para karşılığında bankanın kendisini borçlu gösterdiğini iddia eden Bayram, " Hiç almadığım parayı benden istiyorlar. Ödeyecek gücüm yok. Durumun düzeltilmemesi halinde hukuki yollardan hakkımı arayacağım. Buradan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna sesleniyorum. Bu banka beni mağdur ediyor yardım istiyorum" dedi. (Mehmet Şükrü Yıldırım)

Etiketler:
Sende Yorumla...