Yukarı

PETROLSPOR ÇIKIŞ PEŞİNDE

PETROLSPOR ÇIKIŞ PEŞİNDE
Bu içerik 495 kez okundu.

Geçen hafta hakem kurbanı olarak sahasında 3 puanı hediye eden temsilcimiz Medical Park Batman Petrolspor A.Ş.  bugün Bayrampaşaspor'u yenerek çıkış arıyacak.

Kendi tesislerinde antrenmanlarını tamamlayarak İstanbul'a giden Petrolspor maç saatini bekliyor.

Konu ile ilgili olarak maçın önemine değinen Teknik Direktör Orhan Kapucu, Bu maçın çıkışları olacağını söyledi. Kapucu:"Ligde hak etmediğimiz sonuçları alıyoruz. Bu hafta sahadan mutlak galibiyetle ayrılmak için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Sporcularıma olan güvenim tamdır. Batmana 3 puanlar dönmek istiyoruz." diye konuştu.

"HEDEFİMİZ MUTLAK 3 PUAN"

Petrolspor takım kaptanı Sebahattin Usta Bayrampaşasporu yenerek Batmanlıları hediye etmek istediklerini söyledi. Kaptan Usta: "Ligte 2 haftadır istediğimiz oyunu oynamamıza rağmen galip gelemiyoruz. Takım olarak iyi oynamamıza rağmen bireysel hatalar yapıyoruz. Kötü gidişata dur dememiz lazım. Oyunculara gerekli uyarıları yaptık. Bayrampaşaspor maçından galip gelmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu hafta tüm arkadaşlarımız sahaya yürekleri ile çıkacak iki kişilik oynayacaklar. Allah yardımcımız olsun.

 

 

Etiketler:
Sende Yorumla...