Yukarı

İDARECİLERE VEDA YEMEĞİ

İDARECİLERE VEDA YEMEĞİ
Bu içerik 254 kez okundu.

Vali Hulusi Şahin,  başka İllere atamaları yapılan Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy ve Metin Demirel ile Beşiri Kaymakamı Mustafa Maslak için veda yemeği verdi.

TP Kristal Park tesislerinde düzenlenen veda yemeğine; Vali Hulusi Şahin, eşi Ebru Şahin, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Garnizon Komutanı Hava Tuğgeneral Coşkun Uçarcılar, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Utku Özdemir, Vergi Mahkemesi Başkanı Salih Abanoz, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Vali yardımcıları, İlçe Kaymakamları,  İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, kamu kurum müdürleri, BATSO Başkanı ile kamu kurum yöneticilerinin eşleri katıldı. 

"HİZMETİN NASIL YÜRÜTÜLMESİNİ GÖSTERDİLER"

Yemekte konuşma yapan Vali Şahin, Aksoy’un 2,5 yılı Batman Belediye Başkan Vekilimi olmak üzere yaklaşık 6 yıl Batman’a çok önemli hizmetlerde bulunduğunu, Beşiri Kaymakamı Maslak’ın Kaymakamlık görevinin yanı sıra İlçe ve Belde Belediye Başkan Vekilliği görevlerini başarılı bir şekilde yürüttüğünü belirterek, “Arkadaşlarımız Batman’a çok önemli hizmetlerde bulundular. Özelikle Belediye Başkan Vekili olarak görev yaptıkları İlimizde örnek bir belediyecilik hizmeti sergileyerek, belediye hizmetinin nasıl yürütülmesi gerektiğini gösterdiler. Bu başarılı hizmetleri görev yapacakları her yerde sürdüreceklerine inanıyorum. ” dedi. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...