Yukarı

PETROLSPOR KAMPI HAFTA SONU BİTİYOR

PETROLSPOR KAMPI HAFTA SONU BİTİYOR
Bu içerik 266 kez okundu.

3.Lig lig temsilcimiz Batman Petrolspor A.Ş. 2'nci etap kamp çalışmalarında sona doğru yaklaştı. Bolu Gerede'de bayram sonra 2'nci etap kamp çalışmasına başlayan Batman Petrolspor, hazırlıklarını sürdürüyor.

Hafta sonuna kadar devam edecek olan kampta Petrolspor, lig hazırlıklarını Batman'da sürdürecek. Lige iyi bir başlangıç yapmak isteyen Batman Petrolspor'da üst üste yapılan transferler teknik heyet ve yönetimin yüzünü güldürdü. Hemen hemen bütün mevkilere yapılan transferler sonucu 11 futbolcu takıma katılırken, yönetimin transferlere devam edeceği belirtildi.

Bolu Gerede'de yapılan çalışmaların hafta sonu sona ereceğini ifade eden Batman Petrolspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, "Lige iyi bir başlangıç yapmak için her türlü imkanı bize sunan Başkan Ekrem Konaç'ın büyük fedakarlıklarını göz ardı edemeyiz. Yapılan transferler ve kamp döneminin iyi geçmesi bizleri sevindirdi. Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.

İLK MAÇ 1 EYLÜL'DE

Batman Petrolspor, ligin ilk maçında sahasında 1954 Kelkit Gümüşhanespor'la karşılaşacak. 1 Eylül'de Batman Yeni Şehir Stadyumunda oynanacak olan Batman Petrolspor, 1954 Kelkit Gümüşhanespor karşılaşmasında transfer edilen futbolcuların performanslarını merak eden taraftarlar, takıma destek vereceklerini açıkladı.

Etiketler:
Sende Yorumla...