Yukarı

“11 FUTBOLCU TRANSFER ETTİK”

“11 FUTBOLCU TRANSFER ETTİK”
Bu içerik 276 kez okundu.

Batman Petrolspor A.Ş Başkanı Ekrem Konaç, kulübün mali yapısı ve transferle ilgili açıklamada bulundu.

Mali olumsuzluklara rağmen 11 futbolcu ile sözleşme imzaladıklarını belirten Konaç, 5 futbolcuyu daha renklerine bağlamak istediklerini, fakat mali konuları aşamadıkları için prensipte anlaştıkları futbolculara imza attıramadıklarını dile getirdi.

“KURUM VE İŞADAMALARINDAN DESTEK ALAMADIK”

Hiçbir kurum veya işadamından destek almadıklarını ve bu duruma anlam veremedikleri için sitem de bulunan Ekrem Konaç, “Yarın her şey için geç olabilir. 60 yıllık koca çınara hep birlikte sahip çıkalım” dedi.

“KULÜBÜN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Çok iyi bir Petrolsporlu olduğunu, kulübün geleceği için gecesini gündüzüne katarak büyük fedakarlıklar yaptığını belirten Konaç, Kendisini acımasızca eleştirip itibarsızlaştırma algısı yaratmaya çalışan kişilerin,  Petrolspor karşıtı olduklarını ve bu tip insanların söyledikleri lafların ciddiye alınmamasını istedi.

“KULÜPLER MADDİ SORUN YAŞIYOR”

Türkiye'de bir çok kulübün maddi sorun yaşadığına değinen Ekrem Konaç, “Diğer illerde ki kulüplerin yaşadıkları maddi sorunlar için o ilin bürokrat ve iş adamlarının yaptıkları yardım ve organizasyonları görüyoruz. Bu beni derinden üzüyor. Konu Petrolspor olunca neden bin adım geride duruyoruz. Kulübümüzün içerisinde bulunduğu durum 3-5 kişiyi sevindirirken, on binlerce futbolseveri derinden üzmektedir. Petrolspor sevdasını iliklerinde hisseden ve kulübümüzün yönetiminde görev almak isteyen herkese kapımız açık. İşadamlarına yönetime girmesi için çağrıda bulunuyorum” diye konuştu.

Etiketler:
Sende Yorumla...