Yukarı

"HALKIN REFAHI İÇİN SİYASİLER SORUMLULUK ALMALI"

Bu içerik 376 kez okundu.

​Halkın sorunlarına, sıkıntılarına eğilmenin siyasilerin görevi olduğunu belirten HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, bu konuda halkın refahı için siyasilerin sorumluluk almaları gerektiğini söyledi.

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, beraberindeki heyetle "Batman’ın sorunlarını tespit ve çözümüne katkı sunma" projeleri kapsamında Batman İl Sağlık Müdürlüğü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden Davut Şahin ve beraberindeki heyeti, merkezin başhekimi Masum Ekinci karşıladı.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki sorun ve sıkıntılarının konuşulduğu ziyarette Şahin, Ekinci’den çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Ekinci ise gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü HÜDA PAR heyetine teşekkürlerini iletti.Daha sonra Şahin, başhekim Masum Ekinci eşliğinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni gezip çalışmaları inceledi.Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Şahin, halkın sağlık alanında yaşadığı sorun ve sıkıntılarının giderilip, refah düzeyinin yükselebilmesi için siyasilerin sorumluluk almaları gerektiğini söyledi.

Şahin, “Batman’ın sorunlarını tespit ve çözümüne katkı sunma’ programı çerçevesinde bugün Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’mizi ziyaret ettik, başhekimimizle görüştük. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin işleyişi, hekimlerin sayısı, arz talep konusundaki sıkıntıları dinledik. Merkezimizin bazı kliniklerini inceledik. Merkezin başhekimi merkezdeki çalışmalarla ilgili bizleri bilgilendirdiler.” dedi.(İlkha)

Etiketler:
Sende Yorumla...