Yukarı

CAMİLERE ÖZEL TEMİZLİK

CAMİLERE ÖZEL TEMİZLİK
Bu içerik 147 kez okundu.

Batman Belediyesi Temizlik İşleri müdürlüğü, vatandaşların ibadetlerini temiz ve nezih bir ortamda yerine getirmeleri için camilerde dönüşümlü detaylı temizlik çalışması yürütüyor.

Kentte bulunan ibadethanelerin temizliği için ‘İbadethane Temizleme Aracı’ ile 5 kişilik bir ekip oluşturan Belediye, kentte bulunan ibadethaneleri temizleme çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyor.

Belediye temizlik işleri müdürlüğünde hizmet veren ibadethane temizlik aracı ile camilerin temizliğini gerçekleştiren temizlik ekibi, kent merkezinde bulunan 180 caminin temizliğini detaylı bir şekilde gerçekleştirerek ibadete hazır hale getiriyor.

Toplumumuzda önemli bir yere sahip olan camilerde vatandaşların temiz ve nezih bir ortamda ibadetlerini yerine getirmeleri için camilerin iç mekanında detaylı bir temizlik çalışması gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Mehmet Demir;  “Temizlik kirletmemekle mümkün olur. ‘Temizlik İmandandır’  sözü temizliğin ne derece önemli olduğunu bizlere açık bir şekilde gösteriyor. Batman’ı her alanda her noktada örnek temiz bir şehir yapmak için çalışmalarımız farklı alanlarda kararlı bir şekilde sürdüreceğiz”  ifadelerinde bulundu.(Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...