Yukarı

BATMAN’IN SPORU MASAYA YATIRILDI

BATMAN’IN SPORU MASAYA YATIRILDI
Bu içerik 312 kez okundu.

Batman Belediye Başkanı Dr. Mehmet Demir, Batman Bölgesi Amatör Spor Kulüpleri Başkanlarıyla bir araya gelerek Batman’ın spor sorunlarını masaya yatırdı.

Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı’nın yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Spor Müdürlüğü yetkilileri, Batman Bölgesi Amatör Spor Kulüpleri Başkanları ve temsilcileri Katıldı.

Belediye Başkanı Demir, Amatör Spor Kulüpleri Başkanlarını bir araya getirerek, Batman’ın sporda adından söz ettirecek başarılar için yapılacak çalışmalarda Amatör Spor Kulüpleri Başkanlarının görüş ve taleplerini önemsediklerini bu nedenle böyle bir toplantıya ihtiyaç duyduklarını belirtti.

 Belirsizliği devam eden 1955 Batman Belediye spor’un durumu, amatör liglerde mücadele eden takımların sorunları, takımların alt yapı çalışmaları, spor tesislerinin yetersizliği ve Batman kamuoyunun merakla beklediği spor gündemindeki konular toplantıda görüşüldü.

Kulüp Başkanları, Batman’ın sporda ileriye yönelik başarılar kazanması için Amatör Spor Kulüplerinin bir gereklilik olduğunu belirterek, görüş ve taleplerini dinleyen başkana teşekkür etti.

Etiketler:
Sende Yorumla...