Yukarı

GURURLUYUZ!

GURURLUYUZ!
Bu içerik 145 kez okundu.

19 Temmuz 2010 tarihinde yayın hayatına başlayan gazetemiz, 10. yılına girerek okuyucuları ile buluşmaya devam edecek.

Gazetemiz yayımlandığı günden bugüne, güncel ve doğru haberleri zamanında servis ederek kısa zamanda adından söz ettirmeyi başardı. Her zaman halkın ve haklının yanında saflarını belirlediklerini ifade eden gazetemiz imtiyaz sahibi Uğur Kapuci, 9 yıl boyunca günlük yayımlanan Batman Pusula gazetesini halk ve doğruluk için kullandıklarını söyledi.

ÖDÜN VERMEDEN DEVAM EDECEĞİZ

Amaçlarının haber yapmak ve doğru haberi okuyucuları ile paylaşmak olduğunu belirten Kapuci, "Gazetemiz yayımlandığı süre zarfında zorluklara aldırmadan, ilkeli ve tarafsız yayın politikasından vazgeçmedi. Yayın politikamız 9 yıl önce nasıl başladıysa bundan sonraki yayın hayatında da aynı şekilde ödün veremden tarafsız ve ilkeli devam edecektir." dedi.

TAVİZ VERMEYECEĞİZ

Yıllardır devam eden yayın politikalarından taviz vermeyeceklerini ifade eden Kapuci, "Okuyucularımızın bize verdiği destek sayesinde bu günlere geldik. Gazetemizin sizlere servis edilmesinden katkısı olan muhabirlerimizden, sayfa editörümüze, gazetemizin baskı bölümünde ter döken çalışanlarımıza, gazetemizi okuyucularımıza ulaştıran dağıtımcılarımıza ve gazetemizi sahiplenen siz değerli okuyucularımıza minnettarız. Doğru, tarafsız ve ilkeli yayın politikamızdan asla taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

------

VALİ ŞAHİN, GAZETEMİZİ KUTLADI

Batman Valisi Hulusi Şahin, Gazetemizin 10. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı. Vali Şahin kutlama mesajında, "Gazetenizin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle başta sizleri ve tüm gazete çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim." ifadelerine yer verdi.

------

EŞ BAŞKANLARDAN GAZETEMİZE KUTLAMA

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, gazetemizin 10. kuruluş yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Eş Başkanlar mesajında “19 Temmuz 2010 tarihinde yayım hayatına “merhaba” diyen Batman Pusula Gazetesi, Batman Basın camiasına renk katmış ve günümüze kadar sürdürmüş olduğu yayım politikası ile hak ettiği konuma gelmiştir. Yayımladığı yorum ve haberlerle kentimizin gelişmesine katkı sunan, halkımızın dilek ve taleplerini dile getiren ve vatandaşlarımızın temel hakkı olan haber alma hakkının sunumunda üzerine düşen sorumluluğu 9 yıldır aralıksız yerine getirmiştir. Şahsınızda bu başarılı çalışmalara katkı sunan bütün ekibinizi ve gazetenizin yıldönümünü kutlar, çalışmalarınızda başarılar dileriz” ifadelerine yer verdi

Etiketler:
Sende Yorumla...