İNTERNET FENOMENİ BATMAN’DA AÇILIŞ YAPTI
Advert
Yukarı

İNTERNET FENOMENİ BATMAN’DA AÇILIŞ YAPTI

İNTERNET FENOMENİ BATMAN’DA AÇILIŞ YAPTI
Bu içerik 558 kez okundu.

İnstagramın fenomen isimlerinden olan ve 1 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Nilay Toprak, Baran Alışveriş Merkezinin açılışı nedeni ile Batman’daydı.İnstagramın tanınan isimlerinden olan Nilay Toprak, AVM açılışı için Batman’daydı. 1 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Nilay Toprak, Baran AVM sahibi Yusuf Yılmaz’ın daveti üzerine Batman’a gelerek alışveriş merkezinin açılışını yaptı. Aydınlıkevler Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerinde Çınar marketin eski yerinde açılan Baran AVM açılışı Nilay Toprak’ın ve davetlilerin yoğun katılımı nedeni ile zaman zaman izdihama neden oldu. AVM’nin açılış kurdelesi Nilay Toprak ve Yusuf Yılmaz tarafından kesildi.

AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİM

Baran AVM açılış nedeni ile birçok ürünü maliyetine satışa sundu. Amaçlarının sadece ticaret yapmak ve kar etmek olmadığını vurgulayan Yusuf Yılmaz,” Biz sektörümüzde Batman halkının ihtiyaçlarını en ucuz ve kaliteli şekilde karşılamaya çalışacağız. Açılışa özel temel gıda ürünlerimizin bir kısmında maliyetine satışa sunduk.”dedi.

30 KİŞİ İSTİHDAM EDİLECEK

Yeni açılan AVM’de 30 kişi istihdam edilecek. 2000 metre kare alan üzerinde hizmete açılan alışveriş merkezi yaklaşık 3 milyon TL maliyetle sektöründe önemli bir marka olamaya hazırlanıyor.  Alışveriş merkezinde gıdadan, zücaciyeye birçok ürün çeşidi satışa sunulacak.

Etiketler:
Sende Yorumla...