YOL KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Advert
Yukarı

YOL KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

YOL KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Bu içerik 228 kez okundu.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Demir, yaz sezonu münasebetiyle başlayan çalışmaları yerinde inceledi.

Batman’ın Hilal Mahallesine giderek başlatılan kaldırım, ve kilit taşı çalışmalarını yerinde inceleyen  Belediye Başkanı Mehmet Demir'e Başkanlara Belediye Başkan Yardımcıları Şehriban Aydın ve Mehmet Salih Çetinkaya’nın yanı sıra bazı meclis üyeleri de eşlik etti.

Fen İşleri Müdürlüğünün yapmış olduğu yol, kaldırım çalışmaları kapsamındaki çalışmaları yerinde inceleyen Eş Başkanlara Fen İşleri Müdürü Nevzat Nemcik tarafından bilgi sunuldu.

Kaldırım taşlarının kalitesine göre 3 - 5 yıl ile 7-10 yıl arasında ömrünün olduğunu ifade eden Fen İşleri Müdürü Nemcik, kalitesiz malzemeleri üstlenici firmalara geri gönderdiklerini belirtti.

Başkan Demir, halka kaliteli hizmet için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini ifade ederek, kesinlikle kaliteden ödün vermeyeceklerini söyledi.

Ardından Cumhuriyet Mahallesi Aydınlar Caddesinde Batman Belediyesi yol kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan ve beraberindekiler, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyerek sorunları not aldırdı.

Kaldırım çalışmalarında esnafın yapılan çalışmalara müdahale etmemesi gerektiğine dikkat çeken Başkan, müteahhit firmadan çalışmalarını tamamlayıp eksiksiz bir şekilde teslimi için çalışmaları hızlandırmasını istedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...