KÖŞE BUCAK TEMİZLİK
Advert
Yukarı

KÖŞE BUCAK TEMİZLİK

KÖŞE BUCAK TEMİZLİK
Bu içerik 305 kez okundu.

Batman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, daha temiz bir kent için oluşturduğu özel temizlik ekibiyle Batman’ı köşe bucak temizleyecek.

Geçen yıl Belediyeye verilen İş Kur personel desteğinin kesilmesinin ardından temizlik konusunda ortaya çıkan personel açığını ve problemini kapatmak için yeni çalışma metodu oluşturuldu.

Temizlik çalışmalarının aksatılmaması için özel ekip oluşturan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, Batman’ın tüm mahallelerinde genel temizlik çalışması yürütecek.

90 personel, 20 çöp toplama aracı, 6 süpürge aracı, 5 çöp taksi ve 2 yol yıkama aracıyla oluşturulan özel ekip, kent merkezinde 07.00-09.00 ve 15.00-17.00 saatleri arasında genel temizlik çalışması yapacak. Kenar mahalleler, ara sokaklar ve boş arsalar başta olmak üzere birçok alanda temizlik çalışması yürütecek olan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Batman’ın temizlikte örnek bir kent olması için bütün imkânları seferber edecek.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Demir, Batman’ın temizliği konusunda hassas davrandıklarını kaydederek Batman’da kirliliğe sebebiyet verebilecek unsurların ortadan kaldırılması için çaba içerisinde olacaklarını ifade etti. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...