ANNEM VAHŞİCE ÖLDÜRÜLDÜ
Yukarı

ANNEM VAHŞİCE ÖLDÜRÜLDÜ

ANNEM VAHŞİCE ÖLDÜRÜLDÜ
Bu içerik 4175 kez okundu.

7 bıçak darbesiyle öldürülen 87 yaşındaki kadının oğlu konuştu.

 

Kozluk ilçesinde Ramazan ayında iki aile arasında çıkan kavgada aldığı bıçak darbeleriyle öldürülen 87 yaşındaki Nazime Bilmez'in oğlu yaşananları anlattı.

Batman'ın Kozluk ilçesine bağlı Taşlıdere köyü Doğancık mezrasında Ramazan ayında, iki aile arasında çıkan sopalı ve bıçaklı kavgada öldürülen 87 yaşındaki Nazime Bilmez'in oğlu Erkan Bilmez, ailenin annesine karşı garezleri olduğunu iddia ederek, annesinin kavgayı ayırmak için gittiği sırada 7 bıçak darbesiyle hunharca öldürüldüğünü söyledi.

Olayın  iftar saatinde meydana geldiğini anlatan Erkan Bilmez, annesi Nazime Bilmez'in hayvanlara yem verdiği sırada karşı tarafın kendisine küfür ettiğini ve küfürleri duyan ağabeyinin karşı tarafa karşılık verdiği için kavga çıktığını iddia etti.  

KAVGAYI AYIRMAYA GİTTİ BIÇAKLANDI

Ağabeyi ve diğer taraf arasında çıkan arbedeyi yatıştırmak ve kavgayı ayırmak için annesi Nazime Bilmez'in olay yerine gittiği sırada saldırıya uğradığı aldığı bıçak darbesiyle yere düştüğü ve yerde kanlar içinde yatarken de bıçaklandığını iddia eden Bilmez, " Annem 87 yaşındaydı. Hunharca 7 bıçakla darbesiyle öldürüldü aklımız almıyor. Aile olarak psikolojimiz bozuldu. Bunların anneme karşı kinleri var ama bu kini bilmiyoruz. Velev ki kinli olsalar da  87 yaşındaki bir kadın bu şekilde hunharca öldürülmez." dedi.

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

 Kavgaya 10 kişinin karıştığını ancak sadece 1 kişinin gözaltına alındığına tepki gösteren Erkan Bilmez, " Bütün köylü kavgaya şahit 10 kişi anneme ve ağabeyime saldırdı.  Ama sadece 1 kişi gözaltına alındı. Annemin otopsi raporunu bekliyoruz.  Bu işin takipçisi olacağız.İfadelerimiz henüz alınmadı. İfade verdikten sonra kavgaya karışan diğer kişilerinde gözaltına alınması ve adaletin yerini bulmasını istiyoruz" ifadelerini kullandı. (M. Şükrü Yıldırım)

Etiketler:
Sende Yorumla...