KULÜBE TALİPLİ ÇIKTI
Yukarı

KULÜBE TALİPLİ ÇIKTI

KULÜBE TALİPLİ ÇIKTI
Bu içerik 226 kez okundu.

Petrolspor AŞ'nin 2.5 Milyon TL olan borcunun sezonun tamamlanması ile 3.5 milyon TL'ye çıktığını ifade eden başkan Konaç, kulübe talipli birkaç temas ve görüşme olduğunu söyledi. Konaç,"Kulübe talipli varsa buyursun gelsin. Bu görüşmeler olgunlaşırsa camiamızla paylaşırız" dedi.

Petrolspor AŞ Kulüp başkanı Ekrem Konaç'ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımdan sonra kulübe talipli olduğunu belirten eski milli futbolcu Orhan Kapucu, Petrolspor'a talip olduklarını açıkladı.

"PETROLSPOR SEVDALISIYIZ"

Başkan Konaç'la görüştüğünü ifade eden Kapucu, "Petrolspor'un ve Batman'ın menfaatlerini göz önünde tutarak bir görüşme yapma fırsatım oldu. Yapılan görüşmemiz ilk etapta olumlu geçti. Şartlar yerine getirildiği takdirde başkan masaya oturmayı düşüyoruz" dedi.

Kapucu şu ifadelere yer verdi; "Değerli Batmanlı hemşerilerim ve Petrolspor'a gönül vermiş Petrolspor sevdalıları, bu gün sosyal medyada başkanımız Ekrem Konaç'ın kulübün borcu ve yeni yapılanması ile ilgili açıklamasını okudum. Bu açıklamaya istinaden Batman'da büyüklerim ile yaptığım istişarelerden sonra değerli başkanımız Ekrem Konaç ile telefon görüşme gerçekleştirdik. En yakın zamanda Başkanla Antalya'da veya Batman'da, şu anda Fransa'da olup 10 gün sonra gelecek olan ortaklarımla beraber bir görüşme yapmak için mutabık kaldık. Petrolsporumuzun geleceği ile ilgili şartlar istediğim gibi uygun olursa, plan ve programlarım ile Petrolspor'un yönetimine talip olacağımı siz değerli hemşerilerime beyan ediyorum."

Etiketler:
Sende Yorumla...