HASANKEYF FOTOĞRAFLARI TURİZME ÖNCÜLÜK EDİYOR
Yukarı

HASANKEYF FOTOĞRAFLARI TURİZME ÖNCÜLÜK EDİYOR

HASANKEYF FOTOĞRAFLARI TURİZME ÖNCÜLÜK EDİYOR
Bu içerik 137 kez okundu.

Yaklaşan yaz aylarıyla birlikte fotoğraf severlerin gezi rotalarının yönü de daha büyüleyici bölgelere dönüyor. Türkiye’nin tarihi ve turistik şehirlerinden Hasankeyf bu yaz, sıcak ve nemli havalardan bunalan fotoğraf tutkunlarını bekliyor. Sahip olduğu doğal güzellikleri, kültürel birikimi, adeta görsel bir şölen sunan sofraları ve fotoğraflara konu olabilecek daha birçok güzelliği ile Hasankeyf amatörden profesyonele kadar fotoğrafa gönül veren maceraperestler için harika bir rota önerisi.

Görüntüleme tekniklerini kullanan Batmanın ödüllü fotoğraf sanatçısı Orhan Kartal, fotoğraf tutkunlarının yanlarına doğal ışık ortamında net kareler sunuyor.Hasankeyfi görmeden olmaz diyenleri de muhteşem bir gün batımı ve yıldız pozlamakeyfi bekliyor. Gün batımını ve yıldız pozlama fotoğraflamaktan vazgeçemeyenler için burası mükemmel bir mekan dedi.

ANADOLU JET FOTOĞRAF YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU

Türkiyenin prestijli havayolları şirketi olan Anadolu Jet 2019 yaz sezonunda Güneydoğu Anadolu Bölgesi için reklam yüzü yarışmasında Orhan Kartal’ın Hasankeyf kale penceresinden çekilmiş fotoğrafı, 1000 fotoğraf arasından birinci seçilerek Hasankeyfin tanıtımına öncülük etti.

Etiketler:
Sende Yorumla...