TEMİZLİK KAMPANYASI BUGÜN START ALACAK
Yukarı

TEMİZLİK KAMPANYASI BUGÜN START ALACAK

TEMİZLİK KAMPANYASI BUGÜN START ALACAK
Bu içerik 234 kez okundu.

Kent temizliğine büyük önem veren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Demir, Batman’da temiz ve yaşanılır bir kent düşüncesinin yerleşmesi ve sürdürülmesi amacıyla bugün temizlik kampanyasının startını veriyor.

Bugün saat 10.00’da Cizre Caddesi’nde başlayacak olan temizlik kampanyası, Yavuz Selim, Petrol ve Bayındır Mahallelerini kapsayacak.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler 100 Temizlik Personeli, 5 Süpürge Makinesi, 4 Çöp Toplama Aracı, 1 Kepçe, 2 Kamyon ve 2 Arazöz ile başlatacakları kampanyanın hazırlıkları tamamlandı.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Demir'le birlikte, Belediye Meclis üyeleri, Mahalle Komisyonları ve çok sayıda duyarlı vatandaşın da katılacağı temizlik kampanyası, süreç içerisinde şehrin tamamına yayılacak.

Bugün üç mahallede başlatılacak kampanyaya mahallelilerin de katkısını ve desteğini beklediklerini belirten Başkan Demir ; “Cadde ve sokaklarımızı hep birlikte temizleyip koruyacağız, kendimize yakışır temiz bir kentte hep birlikte yaşayacağız. Bu amacımızdan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz. Bu hedefe hep birlikte ulaşacağız” dedi. (Belediye Basın)

Etiketler:
Sende Yorumla...