Yukarı

394 PERSONEL İLE 44 MAHALLE TEMİZLENİYOR

394 PERSONEL İLE 44 MAHALLE TEMİZLENİYOR
Bu içerik 105 kez okundu.

 

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı temizlik personeli ile bir araya geldi.

 

Başkan Demir, 394 Belediye temizlik personelinin 44 mahallede büyük bir özveriyle Batman için durmadan çalıştıklarını ifade ederek büyük bir sorumluluk taşıdıklarını söyledi.

 

Her zaman temizlik görevlilerinin yanında olduklarını, onların sıkıntılarını da gözardı etmeyeceklerini kaydeden Başkan Demir, Batman’ın onlarca mahallesinde, yüzlerce cadde ve sokağında geceli gündüzlü çalışan personelin bugünden sonra da daha fazla gayret ve şevkle çalışacaklarına emin olduklarını kaydederek: “Bir şehrin temizliği sadece temizlik görevlilerinin yapacağı iş değildir. Bizler toplum olarak elbirliğiyle içerisinde tüm insanlarımızla bu kenti temiz tutmalıyız. Her birey etrafını temiz tutarsa kentimiz de temiz kalır. Dolayısıyla esnafımız, Batmanlılar, çocuklarımız ve Sivil Toplum Örgütlerimizle bu kenti daha güzel bir seviyeye ulaştıracağız” dedi.

 

Batman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı 394 personel, 44 mahallede bulunan cadde ve sokakları gece gündüz demeden aralıksız olarak temizliyor.

Etiketler:
Sende Yorumla...